ALC KSE Szeged ALC KSE Szeged ALC KSE Szeged ALC KSE Szeged ALC KSE Szeged ALC KSE Szeged ALC KSE Szeged ALC KSE Szeged

Január 30-án a lakiteleki Népfőiskola volt a helyszíne a Tőserdő Kupa egyéni versenynek, ami az előző évről csúszott át az idei versenynaptárba. A Kölcsey ház minden igényt kielégítő konferenciatermét 11 egyesület 35 játékosa népesítette be, hogy megmérkőzzön egymással egy 9 fordulós, svájci rendszerben lebonyolított torna alkalmával. Az aranyérmet Fülöp Elemér ( DÖKE - Komló ) szerezte meg 16 ponttal, ezüstérmes lett klubtársa, Pákai György ( DÖKE - Komló ) 13 ponttal, a bronzérem pedig ifj. Nagy Attila ( Hírös ALSE Kecskemét ) tulajdonába került szintén 13 ponttal. A végső sorrend alapján a különböző kategóriák dobogós helyezettjeit is díjazták a szervezők. A II. osztályúak között ifj. Nagy Attila ( Hírös ALSE Kecskemét ) végzett az élen, majd Mészáros György ( Vasi GE ) és Horváth Imre ( Józsefvárosi SZE ) következett a sorban. A III. osztályban Kondor Balázs ( Testvériség SE ), Széll Gergő ( Maroslelei SE ), valamint Incze István ( Energofish Marosvásárhely ) végeredményt hirdettek. A minősítés nélkülieknél Takács Lajos ( DÖKE - Komló ), Koszta Zoltán ( Energofish Marosvásárhely ) és Inczédi Gergely ( Soproni MAFC ) volt a befutók névsora. Az ALC KSE Szeged együttesét ezúttal négyen képviselték, de számukra most nem sikerült az éremszerzés.