ALC KSE Szeged ALC KSE Szeged ALC KSE Szeged ALC KSE Szeged ALC KSE Szeged ALC KSE Szeged ALC KSE Szeged ALC KSE Szeged

November utolsó hétvégén a lakiteleki Népfőiskola volt a helyszíne a Tőserdő Kupa egyéni versenynek. A már megszokott módon a Kölcsey ház minden igényt kielégítő konferenciatermét 10 egyesület 24 játékosa népesítette be, hogy megmérkőzzön egymással egy 9 fordulós, svájci rendszerben lebonyolított torna alkalmával. Az aranyérmet Fülöp Elemér ( DÖKE - Komló ) szerezte meg 13 ponttal, ezüstérmes lett Mártonfi István ( Józsefvárosi SZE ) 12 ponttal, a bronzérem ezúttal a kiválóan összpontosító Komáromi Zsolt ( Mundial ’93 FC SE ) tulajdonába került szintén 12 ponttal. A végső sorrend alapján a különböző kategóriák dobogós helyezettjeit is díjazták a szervezők. A II. osztályúak között Komáromi Zsolt ( Mundial ’93 FC SE ) végzett az élen, majd Horváth Imre ( Józsefvárosi SZE ) és ifj. Nagy Attila ( Hírös ALSE Kecskemét ) következett a sorban. A III. osztályban Szegedi András ( Mundial ’93 FC SE ), Marschal István ( Stick Breakers Csíkszereda ), valamint Németh Károly ( Mundial ’93 FC SE ) végeredményt hirdettek. A minősítés nélkülieknél Szabó Márton ( Újbuda Egyesület ), Krejcik Péter ( Stick Breakers Csíkszereda ) és Szirtes András ( Újbuda Egyesület ) volt a befutók névsora. Az ALC KSE Szeged együttesét ketten képviselték, de számukra most nem sikerült az éremszerzés, a középmezőnyben fejezték be a küzdelmeket. A páros bajnokság hat duó részvételével zajlott teljes körmérkőzés formájában. Az első helyezést Szatmári Tamás - Nagy Attila, a második helyezést ifj. Nagy Attila - Trecskó János, a harmadik helyezést pedig Lukács László - Komáromi Zsolt szerezte meg.